Wydawnictwo
Kliknij, aby przejść do Wydawnictwa

Wielkie mi coś

Wybór dramatów

Marta Guśniowska

Kraków : Księgarnia Akademicka, 2020
Nasze Dramaty;
Stron: 504
Dział:
ISBN: 9788381382922
Publikacja elektroniczna: https://books.akademicka.pl/publishing/catalog/book/99
Wydanie drukowane
Wydanie elektroniczne

46,00 41,40

Pozycja dostępna

 

Marta Guśniowska

Kraków : Księgarnia Akademicka, 2020

Nasze Dramaty;

Dział:

Stron: 504

ISBN: 9788381382922

 Będziecie śmiać się, czytając; Marta G. nie przepuszcza żadnej okazji, żeby złowić, zaprojektować, opisać komizm sytuacyjny, slapstick, gag. Ale nigdy nie wygłup! To zawsze są ludzie – w kostiumach bajkowych, zwierzęcych, czasem kompletnie odjechanych, ale ludzie, zwykle fajni i niegłupi – w zabawnych sytuacjach. Można się nad nimi pośmiać, nie da się ich nie polubić, a niekiedy wypada mocno docenić ich niebylejakość. Stara szkoła mądrej komedii. Odwiecznie skuteczna.

Jacek Sieradzki

Jeśli ktoś ma kłopoty ze sobą, z miłością, przyjaźnią lub zaakceptowaniem Świata, powinien czytać utwory Marty Guśniowskiej. Nie pisze dla dzieci, a dla ludzi. Pisze tak, że każdy zaczyna tęsknić za przygodą. Każdy może się uśmiechnąć, każdy znajdzie coś, co go ucieszy. Marta ma talent, trafia w światło bramki z lekkością i wdziękiem. I co ważne – pisze tak, że Jej słowa ożywają w Teatrze. Po prostu Marta należy do Skarbów Kultury Narodowej.

Maciej Wojtyszko

-----------------

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Logo Ministerstwa