Wydawnictwo
Kliknij, aby przejść do Wydawnictwa

Odnależź sisu. Fiński sposób na szczęście przez hartowanie ciala i ducha

Katja Pantzar

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, 2018
Stron: 206
Dział:
ISBN: 9788323345206
Wydanie drukowane
 

40,01 36,01

Pozycja dostępna

 

Katja Pantzar

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, 2018

Dział:

Stron: 206

ISBN: 9788323345206

Zapomnijcie o hygge – pora zdmuchnąć świeczki i wyjść ze strefy komfortu! Kanadyjska dziennikarka Katja Pantzar tak właśnie zrobiła, przenosząc się do odległego, nordyckiego kraju: Finlandii. Styl życia, który tam poznała odmienił jej ciało i umysł. Ten ciekawy i praktyczny przewodnik pokazuje proste i racjonalne sposoby pozwalające obudzić drzemiącą w nas siłę, odporność i determinację w dążeniu do celu. To dzięki nim Finowie co roku zajmują czołowe miejsca w rankingach najszczęśliwszych ludzi na świecie.

Z tej książki dowiecie się:

    • jak codzienne spacery, jeżdżenie rowerem i pływanie korzystnie wpływają na nasze dolegliwości – i to bez karnetu w klubie fitness!
    • dlaczego nic nie zastąpi regularnego kontaktu z naturą.
    • czego nordycka dieta może nauczyć nas wszystkich o odżywianiu ciała, umysłu i duszy.
    • dlaczego Finowie uczynili z sisu swoją cechę narodową– i jak każdy z nas może ją w sobie odnaleźć.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy istnieje lepszy, prostszy sposób na znalezienie szczęścia i zdrowia, nie szukajcie dalej. Finowie wiedzą o tym wszystko, a ta inspirująca książka pokaże Wam, jak to osiągnąć.
 Katja Pantzar - pisarka, redaktorka i dziennikarka. Wychowana w Kanadzie córka fińskich imigrantów. Obecnie mieszka i pracuje w Helsinkach. Jest stałym współpracownikiem magazynu „Blue Wings”, występuje również w fińskiej telewizji i stacjach radiowych. Autorka dwóch przewodników po Helsinkach. Prywatnie wielka miłośniczka zimnych kąpieli w Bałtyku – bez względu na porę roku.