Wydawnictwo
Kliknij, aby przejść do Wydawnictwa

Gietrzwald. 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków - na trudne czasy

Grzegorz Kasjaniuk

Fronda, 2017
Stron: 294
Dział:
ISBN: 9788380791084
 
 
 

 

Grzegorz Kasjaniuk

Fronda, 2017

Dział:

Stron: 294

ISBN: 9788380791084

Jedyne w Polsce i jedno z 12 na świecie miejsc Objawień Najświętszej Maryi Panny oficjalnie uznanych przez władzę kościelną. Gietrzwałd. Ze względu na niezwykłe wyciszenie jest nieporównywalny z Fatimą, Lourdes, la Salette, czy Guadalupe.

Objawienia maryjne rozpoczęły się tu 27 czerwca i trwały do 16 września 1877 roku. Matka Zbawiciela objawiła się wizjonerkom 160 razy.

Jako dziennikarz zapragnąłem ruszyć śladem tamtych wydarzeń. To miejsce uzdrowiło mnie, przywróciło na łono Kościoła. Uderzyło swoją mocą i emanacją duchowości.

Miałem poważne kłopoty ze zdrowiem. Groziła mi operacja. Postanowiłem oddać się w Gietrzwałdzie pod opiekę Maryi i dokonał się cud – ingerencja chirurga nie była potrzebna. Na pamiątkę przechowuję skierowanie na stół operacyjny.

Rozpoczęła się moja niezwykła, duchowa przemiana. Sądziłem, że zaczynam odkrywać pieczołowicie skrywaną dzisiaj przed światem tajemnicę cudownych zdarzeń. Okazało się, że odkryłem na nowo siebie, a konkretnie – na nowo się narodziłem. Zawierzyłem Niepokalanie Poczętej, a przez nią i jej Synowi.

Reporterskie śledztwo w sprawie 160 objawień Maryi dla Polaków na trudne czasy dedykuję Niepokalanej.

…Święta Maryjo, Matko Boża Gietrzwałdzka – módl się za nami…

Grzegorz Kasjaniuk