Wydawnictwo
Kliknij, aby przejść do Wydawnictwa

Speed-up Your English. Vocabulary at work

Justyna Krztoń, Mukerji Ron

Prolog, 2015
Stron: 122
Dział:
ISBN: 9788360229798
Wydanie drukowane
 

36,00 32,40

Pozycja dostępna

 

Justyna Krztoń, Mukerji Ron

Prolog, 2015

Dział:

Stron: 122

ISBN: 9788360229798

Książka "SPEED-UP YOUR ENGLISH - Vocabulary at work"przeznaczona jest dla tych, którzy potrzebują języka angielskiego do komunikacji w miejscu pracy i chcieliby poszerzyć swoje słownictwo w szybki sposób.

W zabawnych a jednocześnie ciekawych ćwiczeniach uczący się znajdą dużo informacji oraz faktów realioznawczych z rynku pracy, które pomogą zapamiętać słownictwo docelowe.

Samodzielną pracę ułatwia zamieszczony słownik wielojęzyczny oraz klucz.

W słowniczku zamieszczono słowa, które w ćwiczeniach zostały zilustrowane oraz słowa z ramek.

"SPEED-UP YOUR ENGLISH - Vocabulary at work" to zbiór ćwiczeń, które można wykorzystać do samodzielnej nauki oraz jako materiał pomocniczy do zajęć w grupie. Książka przeznaczona dla dorosłych i młodzieży na poziomach A2-B1.
Książka zawiera:
• 70 ćwiczeń (testów) + klucz
• bogato ilustrowane, motywujące do nauki i różnorodne ćwiczenia – zadania jedno- i wielokrotnego wyboru, uzupełnianie, dopasowywanie, komiksy, i inne
• słowniczek PL - ENG – DE – IT – ES - RUS
• wskazówki dla użytkownika
• informacje realioznawcze o rynku pracy


O Autorach:
Justyna Krztoń – absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. 
Od roku 1992 pracuje jako nauczycielka języka niemieckiego i polskiego.
Przez wiele lat związana z ideą nauki języków w klasach dwujęzycznych, koordynator projektu polsko-niemieckiej szkoły w Görlitz (1997-2003).
Wieloletni organizator polsko-niemieckiej wymiany młodzieży. Współpracowała jako doradca metodyczny z Wydawnictwem Langenscheidt Polska (2004-2008) oraz była przedstawicielem Wydawnictwa na Europę Wschodnią. Obecnie związana ze Szkołą Języków Obcych Prolog.
Autorka podręcznika do nauki języka polskiego jako obcego dla dzieci, „Kwakuś Kwak” oraz książek w serii "Testuj Swój Polski" ("Słownictwo 1", "Słownictwo 2", "Słownictwo w pracy", "Czytanie") i "Teste Dein Deutsch"("Wortschatz 1", "Wortschatz 2", "Deutsch im Berufsleben". Współautorka podręcznika do nauki języka polskiego w klasach bilingwalnych „Polska nasz sąsiad”.

Ron Mukerji jest absolwentem wydziału Literatury Angielskiej i Administracji Biznesu na Uniwersytecie CSULA. Od początku działalności zawodowej, którą rozpoczął w dziale „Azja i Pacyfik” największej sieci hotelowej na świecie, miał szeroki wgląd w tajniki pracy korporacyjnej. Liczne podróże po całym świecie przyniosły mu głębokie zrozumienie potrzeb ludzi używających języka angielskiego w pracy zawodowej.  Od roku 1993  mieszka w Polsce i zajmuje się nauczaniem języka angielskiego. Jest trenerem i autorem materiałów dydaktycznych dla nauczycieli języka angielskiego. Obecnie pracuje jako Dyrektor Metodyczny w Szkole Języków Obcych w Krakowie.